Akupanel | 240

Od: 545,00

WoodUpp™ Akupanel | 240

Drewniana Ściana z Listew

Stylowa ekspresja i lepsza akustyka

Drewniana ściana z listew poprawi całe wnętrze Twojego domu. Zapewni lepszą atmosferę, a wygląd Twojego domu wejdzie na zupełnie nowy poziom. W domu znikną również szumy i denerwujący pogłos. Sprawdź piękne kolory naszych paneli poniżej.

Znajdź swój idealny kolor

Próbki Kolorów

Zobacz panele akustyczne na swojej ścianie

Wizualizator

Efekt pochłaniania dźwięku

Nasza drewniana ściana z listew ma dobrze udokumentowany efekt pochłaniania dźwięku. Kiedy fale dźwiękowe uderzają w filc, ulegną załamaniu, co daje efekt tłumienia dźwięku. Nasza drewniana ściana z listew zrobi atrakcyjną różnicę zwłaszcza w środowiskach o wielu gładkich powierzchniach, na przykład w miejscach z płytami gipsowo-kartonowymi lub kafelkami.

Dlatego ściana z drewnianych listew ma zalety zarówno funkcjonalne, jak i wizualne, które dostarczą inspiracji i zdumienia gościom oraz odwiedzającym w prywatnych domach oraz w wielu organizacjach. Wiele biur, sal konferencyjnych, kawiarni, restauracji i sklepów uzyska wiele korzyści z tego bardzo eleganckiego dźwiękochłonnego rozwiązania.

Drewniane listwy na ścianach zawsze w wysokiej jakości

W WoodUpp znajdziesz szeroką gamę wysokiej jakości ścian z drewnianych listew, które nadadzą nowy wymiar Twojemu domowi. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze produkty powstają tutaj w Danii. Wszystkie nasze listwy ścienne produkujemy w naszej małej fabryce w Ribe, gdzie nasza rodzina posiada fabrykę od wielu lat. Mimo że mamy klientów z całego świata, za co jesteśmy bardzo wdzięczni i dumni, naszą wizją jest kontynuowanie produkcji naszych produktów w Danii, ponieważ nigdy nie pójdziemy na kompromis w zakresie jakości lub końcowego rezultatu.

Wszystkie nasze produkty są wyjątkowe i chętnie poświęcamy niezbędny czas, aby stworzyć najlepszy możliwy wynik dla naszych klientów. Każda listwa jest starannie dobierana, aby zapewnić jednolitość wszystkich naszych ścian z drewnianych listew.

Hear the difference

A room with echo

A room without echo

Ekologia jest dla nas najwyższym priorytetem

Oprócz tego, że oferujemy Ci kreatywny i stylowy element do Twojego domu z efektem pochłaniania dźwięku, duży nacisk kładziemy również na ekologię. Duża ilość wszystkiego, co robimy, jest wykonana z drewna, dlatego upewniamy się, że kupujemy nasze drewno wyłącznie od dostawców zrównoważonej gospodarki leśnej. Oznacza to, że w lesie zostanie wycięta tylko taka ilość drzew, która nie zakłóci jego dalszego rozmnażania. Ponadto chronione jest także życie roślin i zwierząt. Oprócz dostawców zrównoważonej gospodarki leśnej pracujemy tylko z dostawcami zapewniającymi odpowiednie środowisko pracy dla osób pracujących w lasach. Wszystko po to, aby zmienić nasz świat i naszą przyszłość, która potrzebuje zrównoważonych alternatyw. W WoodUpp jesteśmy bardzo dumni, że możemy coś zmienić, zawsze oferując naszym klientom atrakcyjne produkty.

Ponadto nasz filc akustyczny jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Co roku wyrzucane są duże ilości plastiku, który często trafia do naszej natury. Z dumą oferujemy Ci piękną drewnianą ścianę z listew, która jest produkowana z troską o środowisko i przyszłość.

Nasze drewniane panele ścienne są dokładnie tym samym produktem, co nasze drewniane panele akustyczne.