OTO HISTORIA FaustixA

 

Historie WoodUpp | Faustix

Wizyta u Faustixa

Odwiedziliśmy dom producenta muzycznego, DJ-a, ojca rodziny i gwiazdy telewizji Mortena Olsena, znanego również pod pseudonimem Faustix, który użył naszych paneli w kolorze antracytu, aby stworzyć niesamowicie ciekawą i ekskluzywną ekspresję w swoim domowym studiu.

Studio w jego domu

Podczas wywiadu z Faustixem w jego domowym studio jesteśmy tylko 30 metrów od jego salonu i 40 metrów od jego sypialni i mówi nam, że czuje się niesamowicie, ponieważ może wejść do swojego studia, aby tworzyć muzykę, kiedy tylko chce. Widać wyraźnie, że każdy szczegół w pomieszczeniu został dobrze przemyślany.

Duńska zabawa

Panele w kolorze antracytu tworzą w pomieszczeniu ciemną, lecz przytulną ekspresję i idealnie pasują do Faustixa. Mówi nam, że jest pochłonięty "duńską zabawą". Chodzi o to, żeby mieć studio we własnym domu i żeby było urządzone w ciepły i przestronny sposób. Każdy szczegół, taki jak panele, kolor na stole studyjnym, dywan, dosłownie wszystko zostało dobrze przemyślane.

Idealny dzień zaczyna się od filiżanki kawy...

____________________________

...a potem studio musi być czyste, a dzień spokojny, bez nadmiernej ilości maili i zleceń. Ale prawie nigdy tak nie jest. Zawsze panuje chaos, maile i masa zleceń, których terminów należy dotrzymać, a ponadto w życiu DJ-a nigdy nie ma takiego samego dnia.

Daje to mnóstwo radości

Kiedy Faustix zamierza produkować swoją muzykę, odbywa się to w jego domowym studio, gdzie może siedzieć w wygodnych ubraniach i być w pełni skupionym na procesie tworzenia kolejnego utworu.

Kiedy muzyka musi być grana przed tysiącami ludzi, praca staje się nieco stresująca. Wiele rzeczy może pójść źle i wiele rzeczy poszło nie tak w przeszłości. Ale najwspanialszą rzeczą, jaką zna, jest stanie na scenie, grając własną muzykę i słuchając ludzi do tej muzyki śpiewających.

Co go inspiruje?

Kiedy Faustix chce się zainspirować, poznaje nowych ludzi, patrzy im w oczy i pochłania nową energię. Bycie z rodziną to także świetne źródło inspiracji.

Zawsze stara się tworzyć dużo treści zarówno do mediów społecznościowych, jak i w formie nowej muzyki, która może wywołać uśmiech na twarzach ludzi. Uwielbia szerzyć radość, a jeśli potrafi poprawić nastrój ludzi, to czuje, że zrobił coś dobrego.

Zobacz panele Faustixa na swojej ścianie

Zrób zdjęcie, wybierz panel i zobacz go na swojej ścianie. Faustix wybrał panele akustyczne w kolorze antracytu.

Zobacz Panel Antracytowy

Przejdź do Paneli Akustycznych

Próbki Paneli Akustycznych

Zamów Teraz