Dla Firm Budowlanych i Stolarzy.

Chcesz wykorzystać nasze produkty w przyszłym projekcie? Dowiedz się jak możemy razem pracować.

Zaskocz swoich klientów naszymi nowoczesnymi i wytwarzanymi w przyjazny środowisku sposób produktami.

Od kilku lat firmy budowlane zamawiają nasze produkty do różnych projektów na całym świecie. Jeśli więc Twój następny projekt również obejmuje ściany z listew lub sufity, skontaktuj się z nami. Powiedz nam więcej o Twoim projekcie i pomysłach.

Projekt "8-Kanten" - 500 paneli akustycznych w jednej sali konferencyjnej

Kilka powodów dla których warto współpracować z WoodUpp.

Dodaj nowoczesny wygląd ścianom lub sufitom.

Wprowadź minimalistyczny skandynawski wygląd do swojego kolejnego projektu. Listwy ścienne i sufity nadadzą nowoczesny wygląd każdemu pomieszczeniu, który Twoi klienci pokochają.

Ekologiczne materiały.

Nasze produkty wykonane są z ekologicznych materiałów. Filc, którego używamy, jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu, a drewno pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Ogromna poprawa akustyki.

Nasze panele akustyczne nie tylko ładnie wyglądają, ale mają również klasę dźwięku A (przy prawidłowym montażu). Usuwają pogłos i tworzą zdrowe środowisko akustyczne.

Oszczędność czasu i pieniędzy na montażu.

Montaż ścian z listew i sufitu w stary sposób jest kosztowny. Dzięki naszemu designowi stolarze mogą montować panele w mgnieniu oka, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Krótki czas realizacji zamówienia.

Masz napięty grafik? Nasze panele produkujemy lokalnie w naszej małej fabryce w Danii. Pozwala nam to na zachowanie krótkiego czasu realizacji około 2-3 tygodni (nawet przy dużych zamówieniach).

Wyprodukowane w Danii.

W Danii jesteśmy znani z doskonałego klasycznego designu i umiejętności tworzenia produktów najwyższej jakości. Z pewnością przyniesie to korzyści Tobie, Twojemu projektowi i ostatecznie Twoim klientom.

"

Found the acoustic panels during a google search and bought first set. Not only is the quality and service great but the versatility of the application is unbelievable. Just ordered our third batch and the house looks and sounds amazing.

"

Frank Doorenbosch Arhus

Potrzebujesz więcej informacji i modeli 3D do swoich wizualizacji? Zebraliśmy to wszystko dla Ciebie w jednym miejscu.

Informacje o produktach, katalogi i pliki 3D.

Zachęcamy do wykorzystania tego w swojej pracy. Daj nam znać, czy możemy Ci w jakiś sposób pomóc.

Skontaktuj się z nami

Oferujemy szeroką gamę produktów, którymi możesz zainspirować swoich klientów.

Nasi klienci zazwyczaj używają naszych produktów, aby nadać swoim projektom skandynawski wygląd. Dzięki naszym produktom łatwo nadasz minimalistyczny i nowoczesny wygląd projektom i przestrzeniom, nad którymi pracujesz.

Panele Akustyczne

Odkryj Panele Akustyczne

Próbki Paneli Akustycznych

Kup Próbki
Händler werden