HISTORIE WoodUpP

Historie piękne pod każdym względem

Wizyta u Faustixa

Odwiedziliśmy dom producenta muzycznego, DJ-a, ojca rodziny i gwiazdy telewizji Mortena Olsena, znanego również pod pseudonimem Faustix, który użył naszych paneli w kolorze antracytu, aby stworzyć niesamowicie ciekawą i ekskluzywną ekspresję w swoim domowym studiu.

Zobacz Historię
Lovestick

Mieliśmy szczęście odwiedzić Marka Falgrena, znanego również jako perkusista Lovestick w zespole Lukas Graham. Zobacz jak stworzył swoje domowe studio w kolejnej historii WoodUpp.

Zobacz Historię
Wizyta w Domu Melissy

Jak usunąć pogłos w domu z dużymi odsłoniętymi powierzchniami?

Było to główne zmartwienie Melissy, gdy jej mąż zbudował nowy, piękny dom. Chcieli zachować prostotę i minimalizm, ale wiele gołych ścian stanowiło problem - do czasu, aż trafili na WoodUpp.

Zobacz Historię
8-Kanten

Jak to będzie wyglądać, gdy użyjesz ponad 500 paneli akustycznych w jednej sali konferencyjnej? To pytanie zadaliśmy sobie, gdy otrzymaliśmy ogromne zamówienie.

Sprawdź historię 8-Kanten i zobacz, czy jesteś tak samo zafascynowany końcowym efektem jak my!

Zobacz Historię
A+ Siam Sushi

Jeśli prowadzisz restaurację, niezwykle ważne jest, aby mieć w niej przyjazne wnętrze, które sprawi, że ludzie poczują się komfortowo, zarówno pod kątem wizualnym, jak i akustycznym. Søren z Rumraketten udekorował A+ Siam Sushi i uwielbia dzielić się inspirującymi przemyśleniami dotyczącymi wystroju wnętrza w A+ Siam Sushi.

Zobacz Historię
Erik Sviatchenko

Erik zaprosił nas do siebie na filiżankę kawy i wycieczkę po domu. Mieszka w minimalistycznym domu z żoną Anne Sviatchenko i dwójką dzieci. Mieliśmy szczęście, że mogliśmy odwiedzić Erika i dowiedzieć się więcej o jego przemyśleniach oraz jego żony na temat wystroju ich domu.

Zobacz Historię
Kasper Boye

Kasper Boye jest samowykształconym konsultantem ds. projektowania wnętrz, a także rzemieślnikiem. W tej historii rozmawiałem z Kasperem o trendach, które obecnie dostrzega w aranżacji wnętrz. Poza tym odwiedzamy dwa jego projekty - Regus i Restaurację Mastek, które sam udekorował. Czeka na Ciebie mnóstwo inspiracji.

Zobacz Historię

Zobacz panele akustyczne

Dowiedz się więcej

Szukasz inspiracji do swojego projektu?

Zobacz galerię

Zobacz panele na swojej ścianie

Wypróbuj naszego wizualizatora