Historie WoodUpp


Wycieczka Po Domu Melissy

Powrót do Historii
Historia Melissy Trentemøller

Melissa i jej mąż mieli wiele przemyśleń na temat tego, jak powinien wyglądać ich wymarzony dom, dlatego postanowili zbudować go od podstaw. Gdy tylko znaleźli swoją obecną lokalizację, wiedzieli, że jest to idealne miejsce dla ich rodziny.

Są bardzo towarzyskimi ludźmi i lubią gościć u siebie przyjaciół oraz rodzinę, dlatego zależało im na stworzeniu dużych i otwartych pomieszczeń z przestrzenią dla każdego.

 

OTO HISTORIA MelissY

 

Wycieczka Po Domu Melissy

Dom jest podstawą każdej rodziny

Melissa studiuje pedagogikę i chce pracować z tymi, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

Uwielbia projektowanie wnętrz i jest na bieżąco ze wszystkimi trendami w zakresie designu. Z trendów tych czerpie inspirację do tego, co chce zrobić w swoim domu, aby stworzyć jak najlepszą atmosferę dla siebie i swojej rodziny.

Rodzina Trentemøller składa się z bardzo towarzyskich ludzi, którzy uwielbiają gościć innych w swoim pięknym domu. Ich społeczne zainteresowania odcisnęły duży wpływ na wygląd dzisiejszego domu - ważne jest, aby było to miejsce, w którym wszyscy mogą się zebrać i świetnie razem spędzić czas.

Przez rok mieszkałam w przyczepie kempingowej w ogródku!

Mieszkamy w tym uroczym domu, który zbudował dla nas mój mąż Kasper.

Dom powstawał w 2015 roku, gdy mieszkaliśmy w przyczepie kempingowej.

Teraz mamy wymarzony dom i wymarzoną działkę, które zawsze chcieliśmy.

____________________________

 

Tak wygląda to z perspektywy Melissy, która radośnie opowiada o podróży do ich wymarzonego domu. Widać, że jest dumna z efektów, co jest bardzo zrozumiałe.

Melissa i jej mąż są zadowoleni nie tylko z domu, ale także z otoczenia. Mieszkają blisko natury i różnych instytucji, co było bardzo ważne dla ich rodziny przy wyborze lokalizacji.

Dom przyszłości o dużych powierzchniach

Dla rodziny ważne było, aby dom nie wychodził z mody przez długi czas oraz to, że gdy ich dzieci dorosną, będą mogły mieć własną część domu, a rodzice inną część, zapewniając przestrzeń dla każdego członka rodziny. Ponadto ważne było posiadanie ogromnego pokoju gościnnego, w którym mogliby się gromadzić goście i inne rodziny. Wszystko to doprowadziło do decyzji, że chcą stworzyć swój dom w kształcie litery L.

 

Piękne wejście

Wchodząc do domu rodziny Trentemøller, wchodzisz do ogromnej kuchni i jadalni z wysokimi sufitami. Widzisz piękne meble, piękne rośliny, piękne obrazy i panele akustyczne zarówno na suficie, jak i na ścianie, które sprawiają, że ogólne wrażenie pomieszczenia jest niesamowite i wyjątkowe.

Duże powierzchnie powodowały złą akustykę

Melissa mówi, że zanim mieli panele akustyczne na ścianach i sufitach, mieli kilka innych płyt akustycznych w swojej dużej kuchni i stole jadalnym, ale nie były one wystarczająco dobre, więc musieli znaleźć inne rozwiązanie. Wtedy Melissa odkryła WoodUpp i na szczęście ich panele akustyczne były w stanie usunąć pogłos w pomieszczeniu.

Melissa mówi tak:

Nie mamy już żadnych problemów z pogłosem, co jest naprawdę cudowne, więc teraz możemy gościć naszych przyjaciół oraz rodzinę i wspólnie tutaj rozmawiać co jest dla mnie niesamowite.

Zobacz panele na swojej ścianie.

Zrób zdjęcie, wybierz panel i znajdź taki, który najlepiej pasuje do Twojej ściany.

Wypróbuj Naszego Wizualizatora

Panele akustyczne są ogromnym hitem

Melissa znalazła w internecie informacje o tym, jak świetne mogą być panele akustyczne do usuwania pogłosu w dużych pomieszczeniach. Dlatego skontaktowała się z kilkoma stolarzami, aby poznać ich opinie na ten temat, a oni od razu powiedzieli, że jest to świetny pomysł.

 

Znaleźliśmy WoodUpp i zamówiliśmy próbki kolorów, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj drewna najlepiej pasuje do naszego domu i od razu zakochaliśmy się w jasnych odmianach. Uważamy, że wszystko wyszło znakomicie i jasne kolory idealnie pasują do naszego domu. Dają one naszemu domowi dużo ciepła i naturalności, więc jesteśmy bardzo zadowoleni.

 

Melissa użyła paneli akustycznych do wykonania ściany, sufitu i zagłówka:

Zagłówek

Ściana

Sufit

Pozytywne głosy z Internetu

 

Po zamontowaniu paneli akustycznych rodzina otrzymała wiele komplementów na temat tego, jak piękny stał się jej dom. Jednak komplementy pochodziły nie tylko od rodziny i przyjaciół.

Melissa często publikuje zdjęcia ścian i zagłówka na Instagramie na swoim koncie @m_trentemoeller. Otrzymała jak dotąd wiele pozytywnych komentarzy od osób, które chwalą jej gust w aranżacji wnętrz.

 

Po tym, jak zdecydowaliśmy się zamontować te panele zarówno na suficie jak i w naszej sypialni, otrzymaliśmy naprawdę pozytywne reakcje. Nie tylko od znajomych i rodziny, ale także w mediach społecznościowych.

 

Przejdź do jej profilu

Zobacz Dąb Klasyczny z Szarym Filcem

Zobacz Dąb Klasyczny z Szarym Filcem

Zobacz Panele Na Swojej Ścianie

Wypróbuj Naszego Wizualizatora

Zamów Próbki Paneli Akustycznych

Zamów Teraz