Skandynawski design i jakość

Łatwa i szybka instalacja

Gwarancja satysfakcji 100 dni.

Nordic design and quality

Próbki kolorów

Influencerzy

Jak współpracujemy

Pragniemy być w czołówce innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania i budowy paneli. Współpracując z influencerami ze wszystkich zakątków świata, naszym celem jest podkreślenie wszechstronności i estetycznego uroku ścian listwowych i paneli sufitowych.

Naszym zdaniem każdy projekt jest wyjątkowy, a nasza wiedza może pomóc w urzeczywistnieniu Twojej wizji. Jeśli Twój nadchodzący projekt obejmuje ściany z listew lub panele sufitowe, chętnie dowiemy się więcej o Twoim projekcie i pomysłach.

1. Opowiedz nam o swoim pomyśle

Najpierw musimy sprawdzić, czy pasujemy do siebie idealnie. Opowiedz nam o sobie, swoich obserwujących i o tym, co masz na myśli w związku ze współpracą.

2. Uzyskaj zgodę

Nie współpracujemy tylko z kimkolwiek. Korzystając z naszego zewnętrznego narzędzia, upewniamy się, że masz odpowiednią grupę odbiorców, która pasuje do naszej grupy docelowej.

3. Przejdźmy do rzeczy

Czas przejść do szczegółów współpracy. Czego od Ciebie potrzebujemy i – co ważniejsze – co od nas otrzymujesz.

4. Wysyłamy Ci produkt

Po podpisaniu umowy wyślemy Ci produkt. Zorganizujemy wysyłkę i ustalimy termin dostawy.

5. Rób swoje

Podziel się swoją historią o WoodUpp i naszych produktach w wyjątkowy i autentyczny sposób. Zainspiruj swoich obserwujących i stwórz niesamowite treści.

6. Promujemy Cię

Prześlij nam swoje treści, abyśmy mogli promować Ciebie i Twój projekt w naszych działaniach marketingowych. Mamy ponad 500 000 obserwujących na całym świecie.


Zacznijmy.

Wyślij nam e-mail z dodatkowymi informacjami o sobie, swoim pomyśle i obserwujących. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Główne kryteria

Podzielasz nasze wartości

Wierzymy w pozytywność i autentyczność. Naszym celem jest inspirowanie ludzi na całym świecie do tworzenia lepszego środowiska dla siebie i osób, na których im zależy. Współpraca z ludźmi, którzy rezonują z naszą misją, to po prostu główne kryteria wyboru potencjalnych ambasadorów WoodUpp.

Twoi obserwatorzy Cię kochają

Tu nie chodzi o liczbę obserwujących. Ważniejsze jest, aby mieć odpowiednich obserwujących. Nie mamy więc minimalnej liczby obserwujących, ale patrzymy na inne rzeczy, takie jak zaangażowanie i ogólna atmosfera na Twoim profilu.

Chcesz udostępnić statystyki ze swojego profilu

Używamy narzędzia do analizy Twojego profilu, aby dowiedzieć się, czy do siebie pasujemy i jakich masz obserwujących.

Wyrażasz zgodę na dostarczanie treści, które możemy wykorzystać w naszych działaniach marketingowych

Wymagane jest, abyśmy mogli wykorzystywać treści, które tworzysz, również w naszych własnych działaniach marketingowych. Szkoda byłoby nie podzielić się Twoim niesamowitym projektem z ponad 600 000 obserwującymi na Instagramie, prawda?

Jesteś czarodziejem ze swoją kamerą

Wiesz, jak obsługiwać kamerę/aparat i tworzyć piękne treści. Twoje wspaniałe zdjęcia i filmy ekscytują Twoich obserwujących i prezentują nasze produkty w najlepszy możliwy sposób.

Historie

Zainspiruj się projektami innych osób.

Faustix

Odwiedziliśmy dom Mortena Olsena, producenta muzycznego, DJ-a, lepiej znanego jako Faustix.

Akupanel | 240 – Antracyt

745,00

Lovestick

Mieliśmy szczęście odwiedzić Marka Falgrena, znanego również jako Lovestick, perkusistę zespołu Lukas Graham i być świadkami jego fantastycznego domowego projektu z udziałem naszych paneli.

Akupanel | 240 – Dąb Rustykalny Przyciemniony

745,00

Melissa

Miłośniczka wnętrz, kochająca mama, studentka pedagogiki. Stworzyła z mężem swój wymarzony dom.

Akupanel | 240 – Dąb Klasyczny (Szary Filc)

545,00

Sala konferencyjna

Jakiś czas temu otrzymaliśmy zamówienie na ponad 500 paneli. Nie mogliśmy się doczekać, aż projekt ożyje i zmieni przestrzeń.

Akupanel | 240 – Dąb Rustykalny Naturalny

645,00

Suzan

Suzan była bardzo podekscytowana naszą obecnością i nie mogła się doczekać, aż pochwali się swoją niesamowitą ścianą w salonie. Gdy tylko wejdziesz, nie możesz tego przegapić, ściana jest totalnym hitem.

Annemiek

Nie mogliśmy się doczekać wizyty w domu Annemiek w Hoofddorp w Holandii. Gdy tylko usłyszeliśmy, że ma nie jeden, ale wiele projektów WoodUpp, nasza ciekawość wzrosła.

Akupanel | 240 – Dąb Klasyczny (Czarny Filc)

545,00