OTO HISTORIA LovesticK

Historie WoodUpp | Lovestick

Wizyta u Marka Falgrena znanego jako Lovestick

Mieliśmy szczęście odwiedzić Marka Falgrena, znanego również jako perkusista Lovestick w zespole Lukas Graham.

Panele akustyczne z wędzonego dębu

W domu Lovesticka aranżacja wnętrz jest bardzo dokładna! Gdy tylko wejdziesz do jego domu, od razu w korytarzu zobaczysz ścianę ozdobioną panelami akustycznymi z wędzonego dębu. Od pierwszego wejrzenia panele wprowadzają w pomieszczeniu niezwykle spokojną atmosferę, a całość wygląda po prostu przepięknie.

Wspólny element w wystroju

W całym mieszkaniu panuje ciepły i spokojny wyraz, a z kolorów dominuje brąz i biel. I to nie tylko na korytarzu. Lovestick zbudował również swoje własne domowe studio, w którym może codziennie tworzyć muzykę.

Domowe studio

Ważne jest dla mnie, aby mieć świetną salę do ćwiczeń, ponieważ jest wtedy inspiracją dla muzyki, którą tworzę. Jest dla mnie jasne, że aby tworzyć świetną muzykę, musi też istnieć świetne otoczenie. Dlatego tak ważne jest dla mnie, aby wyglądała świetnie i była inspirująca.

____________________________

Tak mówi sam Lovestick, który stworzył swoje domowe studio, aby tworzyć w nim każdego dnia muzykę. A mając takie studio, nie ma wymówek, aby nie tworzyć muzyki.

Świetna akustyka w studio

Zanim panele akustyczne zostały zamontowane w domowym studiu Lovesticka, na nagranym przez niego wokalu często pojawiał się dziwny pogłos. Ale teraz pogłos zniknął, a jakość jest zniewalająca.

Klimat lat 70 w studio

Lovestick chciał, aby ekspresja w studio miała odrobinę ciepła i sprowadzała myśli z powrotem do klimatu lat 70-tych. Dlatego studio zostało wyposażone w meble retro w ciepłych kolorach.

Gdy Lovesticka nie ma w studiu...

...to wtedy z pewnością jest w trasie. Uwielbia odkrywać świat i poznawać nowe kultury, a ponad wszystko grać muzykę dla wielu szczęśliwych ludzi. Muzyka to jego największa pasja.

Zobacz panele Lovesticka na swojej ścianie.

Zrób zdjęcie, wybierz panel i zobacz go na swojej ścianie. Lovestick wybrał panel akustyczny w kolorze wędzonego dębu.

Zobacz Wędzony Dąb

Przejdź do Paneli Akustycznych

Zamów Próbki Kolorów

Zamów Teraz