Tak Mieszka Erik Sviatchenko - Zawodowy Piłkarz

Erik zaprosił nas do siebie na filiżankę kawy i wycieczkę po domu. Mieszka w minimalistycznym domu z żoną Anne Sviatchenko i dwójką dzieci. Mieliśmy szczęście, że mogliśmy odwiedzić Erika i dowiedzieć się więcej o jego przemyśleniach oraz jego żony na temat wystroju ich domu.

 

OTO ERIK SVIATCHENKO

 

Poznaj historię Erika

Fakty:
  • Zawodowy piłkarz i kapitan w drużynie FC Midtjylland.
  • Żonaty z Anne Sviatchenko - mają razem dwoje dzieci.
  • Wybrany jako dziewiąta najlepiej ubrana gwiazda sportu na świecie przez magazyn Euroman.
Dom jest miejscem spotkań naszej rodziny.

Erik ma świetny styl. Widać to w sposobie, w jaki się ubiera i wyraźnie odbija się on również w jego domu.

Erik Sviatchenko opisuje swoje wnętrza jako surowe i minimalistyczne, ale jednocześnie ważne jest dla niego, aby jego dom był przytulny i stanowił miejsce odpoczynku dla niego i rodziny.

Wybierzmy się na wycieczkę po domu Erika Sviatchenko.

Czym dla Ciebie jest posiadanie ładnego domu?

- Dla mnie jako osoby i jako piłkarza mieć estetyczny i ładny dom znaczy bardzo wiele. Jest to punkt spotkań dla nas jako rodziny, dlatego cieszymy się, gdy możemy dobrze odpocząć w naszym domu.

Liczy się dla nas przytulny dom, ale nie mniej ważna jest estetyka. Dom to oaza, w której dbamy o każdy szczegół.

W aranżacji wnętrza naszego domu, w którym naprawdę jesteśmy zakochani, chcieliśmy pójść na całość. Zainwestowaliśmy dużo czasu i pieniędzy, aby stworzyć ten dom, który mamy i o którym marzyliśmy. Dlatego od samego początku przyświecała nam idea aranżacji naszego wnętrza, aby było jednocześnie przytulne i minimalistyczne.

Można powiedzieć, że naprawdę się nam udało.

Wielkie kolaże i zdjęcia przełamują wielkie białe ściany w domu. Autorem zdjęć jest oczywiście ojciec Erika, Siergiej Sviatchenko.

Kiedy mówi się o pięknej sztuce, która przenika cały dom, widać wyraźnie, że Erik odziedziczył tę samą pasję do sztuki i estetyki, co jego ojciec.

- Sztuka wykonana przez mojego ojca jest wielką częścią naszego domu i wiele dla mnie znaczy. Zarówno ze względu na to, skąd pochodzę, jak i ze względu na naszą rodzinę.

Moja żona i ja jesteśmy razem od 14 roku życia, więc i ona ma pod skórą pasję do sztuki. Naturalne jest więc, że nasze ściany są ozdobione sztuką.

Bardzo ważne jest dla nas jak wszystko spaja się z meblami oraz aby kombinacja kolorów nie była zbyt duża. Niektóre materiały mogą być bardzo mocne, więc oczywiście muszą pasować do reszty tonacji w domu.

Wygląda na to, że nie bez znaczenia jest dla Ciebie ekologia. Czy to jest coś, o czym myślisz, urządzając swój dom?

- Kiedy dekorujemy nasz dom, zawsze bierzemy pod uwagę względy ekologiczne, gdyż kojarzymy to z kupowaniem jakości.

Wiele rzeczy, które posiadamy, to rzeczy, które kupiliśmy wiele lat temu. Lubimy, gdy nasze rzeczy starczają na długi czas, zamiast kupować ciągle coś nowego. Zawsze w ten sposób podchodzimy do spraw.

Staramy się kupować ekologiczne produkty w taki sposób, aby mieć mniej rzeczy, ale w doskonałej jakości. A jeśli możemy nabyć produkty, które są jednocześnie ekologiczne i mają świetną jakość, to decydujemy się na taki zakup bez zastanowienia. Ekologia to temat, nad którym dużo myślimy i którym się kierujemy przy wyborze produktów.

Kiedy do nas napisałeś, wspomniałeś, że długo szukałeś, aby znaleźć właśnie nas. Co miałeś przez to na myśli?

Szukaliśmy możliwości udekorowania naszego domu w bardziej konkretny i wyjątkowy sposób, a wasze produkty pokazały, że łatwo można wnieść do domu bardziej naturalny wygląd.

Kiedy znaleźliśmy WoodUpp, moja żona i ja pomyśleliśmy, że wasze produkty mogą dać nam estetykę, jakiej szukaliśmy. W naszym wyobrażeniu miała ona kontrastować z białymi ścianami w naszym domu.

Właśnie to miałem na myśli, gdy do Ciebie pisałem.

W sypialni znajduje się łóżko, a w głębi pokoju garderoba z dwoma wejściami - po jednym z każdej strony.

Drzwi w sypialni prowadzą bezpośrednio na ich taras na tym samym poziomie co pierwsze piętro. Taras prowadzi z jednej strony domu do ogrodu. Bardzo przyjemnie musi się otwierać te drzwi rano.

Pierwotnym pomysłem było wykonanie tylko jednej ściany z listew na suficie. Ale gdy tylko ściana została zamontowana, para została zainspirowana do wykonania kolejnej ściany z listew przy wejściu do ich domu.

Otrzymaliśmy wiele komentarzy na temat naszych ścian WoodUpp. Uwierz mi, było ich naprawdę dużo.

- Uwielbiamy otwierać nasz dom dla rodziny, przyjaciół i gości, a pierwszą rzeczą, jaką robimy obecnie, gdy ktoś planuje nas odwiedzić, jest to, że mówimy "Przyjdź zobaczyć naszą nową ścianę".

W ten sposób otrzymaliśmy wiele świetnych komentarzy i wspaniałych opinii. I to jest cudowne, ponieważ naprawdę robimy dużo, aby mieć tak piękny dom. Więc kiedy znajomi i rodzina to komentują, to wiele to dla nas znaczy.

Bardzo miło mi to słyszeć! Gdybyś miał podkreślić jedną rzecz, którą Twoim zdaniem dała Ci ściana z listew, co by to było?

- Gdybym miał podkreślić jedną konkretną rzecz w tych ścianach z listew, myślę, że byłoby to świetne tworzenie kontrastów w domu. Poza tym uważam, że niezwykle dobrze i estetycznie wygląda Twój dom, gdy nie masz zbyt wielu tych samych rzeczy.

Ściana ta naprawdę daje wspaniały wydźwięk temu pomieszczeniu. Wnosi też dużo ciepła do wnętrza, co jest elementem, który bardzo sobie cenię.

A czy panele były łatwe do zamontowania?

- Muszę teraz uważać, aby się przypadkiem nie przechwalić, haha. Nie, nie mogę kłamać przed kamerą, nie montowałem tych paneli sam, nie jestem najlepszym majsterkowiczem.

Jestem w stanie zrobić pewne rzeczy, ale chciałem, żeby było idealnie i dlatego wolałem zatrudnić fachowca, który to zrobi. Byłem na miejscu, gdy panele były montowane i praca wydawała się dość prosta. Z tego powodu uważam, że jeśli będziemy dokładać kolejną ścianę z paneli, to wykonam już ją samodzielnie. Jeśli ktoś zatem potrzebuje ściany z listew, to zdecydowanie polecam zrobić zakupy w WoodUpp.

Wspaniale! Bardzo Ci dziękuję Erik, że pozwoliłeś mi odwiedzić swój dom. To była ogromna przyjemność.

LINKI:

#MYWOODUPP

Podziel się z nami swoim projektem WoodUpp na Instagramie, oznaczając zdjęcia tagiem #mywoodupp. Być może to Twój projekt zostanie wybrany jako następny, który zostanie przedstawiony w naszych historiach.

Zobacz panele na swojej ścianie.

Zrób zdjęcie, wybierz panel i zobacz jak wygląda na Twojej ścianie.

Zobacz Dąb Rustykalny Naturalny

Przejdź do Produktu

Zobacz Panele Na Śwojej Ścianie

Wypróbuj Wizualizatora

Zamów Próbki Kolorów

Zamów Teraz