Akupanel | 240

Od: 595,00

WoodUpp™ Akupanel | 240

Wygłuszające Panele Akustyczne

Inspiracja

Stwórz nowoczesną przestrzeń i znacząco popraw akustykę w swoim pomieszczeniu.

Panele Akustyczne zostały stworzone w celu ulepszenia ulubionych przestrzeni ludzi. Jeśli kiedykolwiek byłeś w pomieszczeniu ze złą akustyką, to znasz ten problem - zła akustyka może doprowadzić Cię do szału!

Teraz jednak możesz coś z tym zrobić, jednocześnie poprawiając wygląd swojego pomieszczenia.

Wyobraź sobie ścianę z listew w swoim salonie lub panele na suficie. Nie tylko będą one tłumić dźwięk, ale z całą pewnością zapewnią Ci to też masę komplementów od wszystkich osób, które je zobaczą.

Znajdź idealny kolor do swojego kolejnego projektu.

Zobacz panele akustyczne na swojej ścianie.

Zrób zdjęcie, wybierz produkt, a panele pojawią się na Twojej ścianie.

Zamów próbki kolorów.

Twój kolejny projekt zaczyna się tutaj. Zamów próbki kolorów, abyś mógł zobaczyć, poczuć i wybrać idealny kolor dla swojej nowej ulubionej ściany.

Tylko €5 za próbkę, a wysyłka jest darmowa.

Zamów Próbki

Akustyka

Starannie zaprojektowane w celu obniżenia poziomu hałasu w Twoim pomieszczeniu.

Czy miewasz problemy z usłyszeniem co mówią inni ludzie? Problemy ze słabą akustyką są poważnym problemem w wielu pomieszczeniach, ale ściana lub sufit z listew pozwalają na zapewnienie dobrej akustyki dla siebie i innych osób w otoczeniu.

Dźwięk składa się z fal, a gdy dźwięk uderza w twardą powierzchnię, odbija się z powrotem do pomieszczenia, powodując pogłos. Jednak panele akustyczne łamią i pochłaniają fale dźwiękowe, gdy te uderzają w filc i lamele. W ten sposób zapobiega się odbijaniu dźwięku z powrotem do pomieszczenia, co ostatecznie eliminuje pogłos.

Usłysz różnicę

Bez paneli akustycznych

Z panelami akustycznymi

Poznaj zupełnie nowy świat fenomenalnej akustyki.

Lepsze rozumienie mowy.

"Czy możesz powtórzyć?" stanie się pytaniem przeszłości. W pomieszczeniach o niskim pogłosie łatwiej jest usłyszeć co mówią inni ludzie.

Popraw swoje samopoczucie i zmniejsz poziom stresu.

Przebywanie w środowisku o złej akustyce może mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie i ogólne samopoczucie. Usunięcie pogłosu ma znaczące korzyści zdrowotne.

Specyfikacja Produktu

Wymiary produktu.

Panel Akustyczny ma wymiary 2400 x 600 mm i jest wykonany z lameli o głębokościach 11 mm i 27 mm, z odległością 13 mm pomiędzy nimi. Listwy montowane są na podstawie z filcu akustycznego. Specjalnie opracowany filc akustyczny jest wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu i ma grubość 9 mm. Panel wraz z listwami i filcem ma grubość 22 mm.

2400 mm

Długość

600 mm

Szerokość

22 mm

Grubość

Klasa dźwięku A - Najlepsza możliwa ocena.

W oficjalnym teście dźwięku nasz panel akustyczny osiągnął najwyższą możliwą ocenę - klasę dźwięku A. Aby osiągnąć klasę dźwięku A, za panelami należy zainstalować wełnę mineralną (zapoznaj się z naszą instrukcją montażu). Możesz jednak również zainstalować panele bezpośrednio na ścianie i wówczas panele osiągną klasę dźwięku D, co jest również bardzo dobrym wynikiem, jeśli chodzi o tłumienie dźwięku.

Jak możesz zobaczyć na wykresie, panele są najskuteczniejsze przy częstotliwościach od 300 Hz do 2000 Hz, które są powszechnymi poziomami hałasu, których doświadcza większość ludzi. W rzeczywistości oznacza to, że panele będą tłumić zarówno wysokie, jak i głębokie dźwięki. Powyższy wykres bazuje na panelach akustycznych zamontowanych na 45 mm listwach z wełną mineralną za panelami.

Równowaga Środowiskowa

Dbamy o środowisko, dlatego też wolimy używać w naszych produktach materiałów nienaruszających równowagi ekologicznej.

Kliknij w warstwy, aby je zobaczyć

Filc wykonany z przetworzonych plastikowych butelek

Filc

Nasza akustyka jest wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu, co oznacza, że bierzemy odpad i przekształcamy go w coś użytecznego i pięknego.

Filc pochłania fale dźwiękowe i tłumi dźwięk.

Płyta MDF

Listwy

Nasz rdzeń składa się z płyty pilśniowej o średniej gęstości i jest dostępny w kolorze czarnym lub naturalnym.

Listwy powodują dyfuzję co oznacza, że łamią fale dźwiękowe, a tym samym tłumią dźwięk.

Drewno ze zrównoważonej gospodarki leśnej

Powierzchnia

Całe drewno, którego używamy pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej, co gwarantuje, że las wytworzy więcej drzew niż jest ścinanych.

Ponadto nasz dostawca zapewnia dobre warunki pracy osobom pracującym w lesie, jednocześnie chroniąc i szanując tamtejszą przyrodę.

Nie musisz być fachowcem, aby zamontować panele. Są idealne do samodzielnego montażu.

Dla większości ludzi montaż paneli będzie przyjemnym zajęciem do samodzielnego wykonania. To bardzo proste - panele można ciąć prawie każdą piłą i mocować śrubami przez filc. Prościej się nie da.

Jeśli jednak nie jesteś typem majsterkowicza, możesz zatrudnić stolarza, który wykona pracę za Ciebie. Montaż nie powinien zająć dużo czasu i będzie stosunkowo prosty dla profesjonalnego stolarza. Wystarczy, że zobaczy on instrukcję montażu.

Instrukcja Montażu Paneli Akustycznych
Panele Akustyczne

Od £130.00 za panel.

Kup teraz

Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać. Chętnie Ci pomożemy.

Moja ściana jest wyższa niż 2.4 m, co powinienem zrobić?

Nie stanowi to większego problemu, panele można łączyć ze sobą, aby uzyskać pożądaną długość. Zobacz przykład na Instagramie -  Kliknij tutaj

Czy mogę przymocować panele bezpośrednio do ściany?

Oczywiście. Montaż paneli bezpośrednio do ściany nie stanowi problemu, jednak chcąc uzyskać najlepszą akustykę, konieczne będzie zastosowanie systemu listew zgodnie z naszą instrukcją montażu.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas dostawy wynosi od 3 do 5 dni roboczych.

Czy mogę otrzymać panele w innym rozmiarze?

Nie. Mamy tylko standardowy rozmiar 240 cm 60 x 2.2 cm. Panele można jednak przyciąć tak, aby pasowały do każdej powierzchni. Ponadto w razie potrzeby panele można montować na ich własnym przedłużeniu.

Gdzie jesteście zlokalizowani?

Mamy biuro w pobliżu Loughton w Essex. Niektóre z paneli mamy w naszym magazynie, gdzie możesz je zobaczyć na życzenie, jednakże biuro nie jest cały czas obsługiwane przez naszych pracowników.

Zadzwoń do nas

+44 (0) 7999 505 404

Wyślij nam maila

pm@woodupp.pl