Skandynawski design i jakość

Łatwa i szybka instalacja

Gwarancja satysfakcji 100 dni.

Nordic design and quality

Próbki kolorów
O nas

Jak to wszystko się zaczęło…

Mads założył firmę WoodUpp w wyniku swojej pasji do drewna i w 2017 roku wynalazł nasz słynny panel akustyczny.

Od tego czasu nasze produkty są wykorzystywane w prywatnych domach i projektach w całej Europie.

Wszystkie nasze produkty pochodzą z naszego małego zakładu produkcyjnego w Ribe w Danii.

Nasza pasja do ekologicznej produkcji w połączeniu z doświadczeniem w aspekcie drewna sprawia, że każdy produkt, który opuszcza naszą fabrykę jest produktem najwyższej jakości.

Nasi główni klienci to klienci indywidualni, firmy, restauracje i osoby zajmujące się projektami na całym świecie. Krótko mówiąc, ludzie wybierają nas, ponieważ mamy wyjątkowe, wysokiej jakości produkty, które poprawiają akustykę i nadają nowoczesny wygląd każdemu pomieszczeniu.

Jak leci? My tworzymy WoodUpp.

Zrównoważona produkcja

Z pasją do zrównoważonej produkcji, nasze produkty są tworzone z troską w Ribe w Danii.

WoodUpp

Pomagamy ludziom tworzyć wspaniałe przestrzenie dzięki naszym skandynawskim wzorom. Nasze produkty transformują wygląd i atmosferę ulubionych przestrzeni ludzi, jednocześnie przyczyniają się do pozytywnych zmian w ich życiu.

Poznaj założyciela

Mads Vesterby is założyciel i dyrektor generalny WoodUpp. Dowiedz się więcej o podróży, jaką odbył podczas tworzenia WoodUpp.

1991

Początek

Rodzice Madsa, Helle i Per Hansenowie, położyli podwaliny pod WoodUpp, zakładając firmę PVH Production w 1991 roku w Ribe w Danii. Mads, dosłownie, urodził się w świecie produkcji forniru, dorastając w małym mieszkaniu na terenie fabryki. Równoważąc założenie rodziny i firmy, Helle i Per wyruszyli w podróż mającą na celu produkcję powierzchni drewnianych dla przemysłu meblarskiego.

Dziś produkcja PVH jest istotną częścią WoodUpp – to fabryka produkująca nasze Akupanele.

2016

Założenie firmy WoodUpp

WoodUpp powstał jako projekt szkolny. Mads studiował zarządzanie marketingowe i na koniec obowiązkowo odbył staż. Jeśli miałeś firmę, miałeś możliwość odbycia stażu we własnej firmie, więc Mads szybko znalazł zupełnie nową firmę; WoodUpp.

Pomysł Madsa był prosty: chciał stworzyć produkt, który mógłby wyprodukować w firmie swojego ojca (PVH) i sprzedać bezpośrednio konsumentowi końcowemu za pośrednictwem swojego sklepu internetowego. I tak zrobił. Jego pierwszym produktem był prosty panel ścienny, który można było przymocować do ściany.

Panele ścienne nie odniosły natychmiastowego sukcesu, a firma nie generowała wystarczających przychodów, aby Mads mógł sobie wypłacić pensję. Na szczęście Mads dostał pracę w administracji w firmie ojca, co oznaczało, że mógł pracować na pół etatu w PVH, jednocześnie budując WoodUpp na boku.

Początek WoodUpp był powolny. Niewiele się wydarzyło, aż pewnego dnia Mads wpadł na nowy pomysł, który wszystko zmienił.

2018

Mads wynalazł Akupanel

Mads i jego ojciec wynaleźli Akupanel w 2018 roku. Dostrzegli trend w budynkach użyteczności publicznej, ale dostrzegli zapotrzebowanie na gotowy do użycia produkt, który zwykli ludzie mogliby zainstalować w swoim domu bez pomocy stolarza. I tak narodził się Akupanel.

W piątek wyprodukowano pierwszą partię Akupaneli. Tego samego dnia Mads dodał produkt do sklepu internetowego i zamieścił zdjęcie na Instagramie. W poniedziałek rano wszystkie panele zostały wyprzedane. Wreszcie WoodUpp dokonał przełomu i firma zaczęła się rozwijać.

2019

Budowanie firmy

Do 2019 roku Mads był tak zajęty, że nie mógł nadążyć. Postanowił więc zatrudnić nowych partnerów, Mikkela (z prawej) i Troelsa (z lewej), którzy również zatrudnili pierwszych pracowników. Pod koniec roku w WoodUpp na pełen etat pracuje 5 osób.

Ponadto uruchomiliśmy nasze pierwsze dwa międzynarodowe oddziały w Wielkiej Brytanii i Holandii. Rozpoczęła się ekspansja międzynarodowa.

2021

Zmiana pokoleniowa – Mads przejmuje fabrykę ojca

Do 2021 r. Mads (i WoodUpp) będą już największymi klientami swojego ojca (Per Vesterby, po lewej), a WoodUpp będzie odpowiadał za 95% mocy produkcyjnych PVH. Per i Mads zgodzili się, że nadszedł czas na zmianę pokoleń.

Z pomocą inwestorów Mads i jego partnerzy przejmują PVH Production, a Steffen Silberbauer (po prawej) zostaje partnerem i dyrektorem finansowym WoodUpp. I na szczęście Mads przekonuje ojca, aby pozostał w firmie na stanowisku szefa produkcji.

2022

Najlepsza nowa firma, 2022

WoodUpp jest obecny w ponad 14 krajach w Europie i Ameryce Północnej. Na koniec 2022 roku w WoodUpp będzie pracować ponad 100 osób, jeśli uwzględnimy pracowników działów WoodUpp będących własnością naszych partnerów.

To wspaniały rok dla WoodUpp, ponieważ zdobywamy nagrodę „Najlepsza nowa firma” w naszym regionie w Danii.

2023

Nowa wizja WoodUpp

W 2023 roku Mads przedstawia nową wizję WoodUpp. Widzi przyszłość, w której WoodUpp będzie czymś więcej niż tylko producentem Akupaneli – widzi WoodUpp jako globalną markę lifestylową, która umożliwia ludziom tworzenie wspaniałych przestrzeni dla siebie i bliskich im osób:

Pomagamy ludziom tworzyć wspaniałe przestrzenie dzięki naszym skandynawskim wzorom. Nasze produkty transformują wygląd i atmosferę ulubionych przestrzeni ludzi, jednocześnie przyczyniają się do pozytywnych zmian w ich życiu.